Luksor Tour samolotem z Sharm--1-dniowa wycieczka

Availability Wednesday , Friday
Pickup Time 04:30 AM
Duration 15 hours approximately
Luksor Tour samolotem z Sharm--1-dniowa wycieczka

Luksor Tour samolotem z Sharm--1-dniowa wycieczka

Jednodniowa wycieczka do Luksoru z Sharm El Sheikh samolotem

Ciesz się Luxor Tour z Sharm El Sheikh samolotem, aby zobaczyć jego najsłynniejsze zabytki w ciągu jednego dnia. Odwiedź świątynię Karnak i świątynię Luksor na wschodnim brzegu i zobacz Dolinę Królów i świątynię Hatszepsut na zachodnim brzegu. Luksor jest często opisywany jako największe na świecie muzeum pod gołym niebem, ale to nie jest w stanie opisać tego niezwykłego miejsca. Po prostu nigdzie indziej nie można zbliżyć się do wielkości starożytnych Teb. Odwiedź niegdyś stolicę „Faraonów Nowego Królestwa” (1570-1090 pne), która ma największe bogactwo starożytnych stanowisk archeologicznych w Dolinie Nilu. Najważniejsze miejsca są podzielone między wschodnim i zachodnim brzegiem Nilu. Na Wschodnim Brzegu, który jest „Miastem Żywych” odwiedzimy wspaniałą Świątynię Karnaku, a na Zachodnim Brzegu, gdzie znajduje się „Miasto Umarłych”, zobaczymy kolosy Memnona, Dolinę Królowie i zapierająca dech w piersiach świątynia grobowa królowej Hatszepsut. Nasz dzień ze wschodniego na zachodni brzeg będzie w rzeczywistości dwiema wspaniałymi wycieczkami w jednym!

Odbiór z hoteli w Sharm el Sheikh

Wczesnym rankiem przewodnik odbierze Cię o 04:30 A/C VAN i przewiezie na lotnisko w Sharm, aby polecieć do Luksoru około 30 minut.

Lot do Luksoru z Sharm el Sheikh

Po przybyciu na lotnisko w Luksorze nasz anglojęzyczny przewodnik spotka się z Tobą i będzie Ci towarzyszył przez cały dzień, aby

Dolina Królów

Swoją podróż rozpoczniesz od zachodniego brzegu Luksoru, gdzie znajduje się Dolina Królów, gdzie przez prawie 500 lat, od XVI do XI wieku p.n.e., zbudowano niesamowite grobowce dla faraonów i potężnych szlachciców Nowego Królestwo Egiptu. Jedno z najbardziej niezwykłych miejsc archeologicznych na świecie, dolina znana jest z 63 grobowców i komór o rozmiarach od prostego dołu do złożonego grobowca z ponad 120 komorami. nekropolia królewska znana w starożytności jako „Miejsce Prawdy”. Podczas naszej wycieczki po Dolinie Królów odkryjemy te wspaniałe grobowce, należące do dawnych królów, takich jak król Tutanchamamun i Synowie Ramzesa II.

Świątynia Hatszepsut (Świątynia Al Dier El Bahari)

Po Dolinie Królów odwiedzisz świątynię pogrzebową królowej Hatszepsut, zwaną „świątynią Al Dier El bahari”. Architekt Senenmut zainspirował się Świątynią Mentuhotepa i odtworzył jej tarasy i portyki w tej świątyni. Twój przewodnik szczegółowo opisze tę wspaniałą historię świątyń, w tym dlaczego jest tak ważna historycznie i architektonicznie.

Kolosy Memnona

Przed opuszczeniem zachodniego brzegu zobaczysz kolosy Memnona, posłuchaj historii tych 2 posągów i dowiedz się, jak stały na tebańskiej nekropolii Przez ostatnie 3400 lat, a ponadto będziesz miał okazję zrobić tam niezapomniane zdjęcia . Kolosy Memnona to dwa masywne kamienne posągi faraona Amenhotepa III, który panował w Egipcie podczas XVIII dynastii. Od 1350 roku p.n.e. stoją na Nekropolii Tebańskiej, położonej na zachód od Nilu od współczesnego miasta Luksor.

Obiad

Smaczny lunch zjesz w lokalnej restauracji, która znajduje się na wschodnim brzegu ze wspaniałym widokiem na Nil.

Kompleks świątynny w Karnaku

Po obiedzie udasz się na popołudniową wycieczkę do Temples Of Karnak, Ipet Isut wyznacza centrum świata, w którym Amun, twórca wszechświata, najpierw stworzył siebie, a następnie wszystkie żywe istoty. Kompleks jest rozległym terenem otwartym i obejmuje skansen Karnak. Uważa się, że jest to drugie najczęściej odwiedzane miejsce historyczne w Egipcie; tylko piramidy w Gizie w pobliżu Kairu otrzymują więcej wizyt. Składa się z czterech głównych części, z których tylko największa jest obecnie dostępna dla szerokiej publiczności. Termin Karnak jest często rozumiany jako Dzielnica Amun-Ra, ponieważ jest to jedyna część, którą widzi większość odwiedzających.

  Odwiedź Banana Island łodzią (opcjonalnie)

 
Popłyniesz wzdłuż Nilu i zobaczysz krajobrazy Górnego Egiptu i wysp, a następnie odwiedzisz tę cudowną wyspę, aby cieszyć się świeżym powietrzem i smacznymi owocami.

Zakupy

Pod koniec pierwszego dnia spędzisz około godziny na rynku w Luksorze, gdzie możesz zrobić zakupy, tak jak odwiedzić sklep z perfumami i Papyrus Institute.

Leć z powrotem do Sharm El-Sheikh

Złapiesz samolot z powrotem do Sharm El Sheikh, a następnie wrócisz do hotelu po tym, jak wiemy, że będzie to najprzyjemniejszy dzień.

Our Service includes

 • Bilety lotnicze w 2 strony (Sharm-Luxor & Luxor-Sharm)
 • Wszystkie transfery w Luksorze i Sharm przez A/C van.
 • Przewodnik mówiący po angielsku podczas podróży
 • Opłaty za wstęp do wymienionych miejsc historycznych
 • Woda mineralna na pokładzie pojazdu podczas wycieczki
 • Obiad w lokalnej restauracji?
 • Wycieczka zakupowa w Luksorze
 • Wszystkie podatki i opłaty za usługi

Usługa nie obejmuje

 • Wydatki osobiste
 • Wszelkie opcjonalne działania lub dodatki niewymienione w planie podróży
 • Napoje w restauracji?

Recommendation

 • Paszport
 • Pudełko śniadaniowe
 • Buty sportowe
 • Okulary przeciwsłoneczne i kapelusz
 • Aparat fotograficzny

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Luksor z Sharm el Sheikh lotem - 1 Day Trip Reviews

Write Review
Dorosły
from £ 163.00
Dziecko
from £ 148.00
Choose travel date
Dorosły
Dziecko

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Całodobowa obsługa klienta

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta i rozwiązać wszelkie potencjalne problemy lub problemy, które mogą mieć nasi klienci. Jesteśmy tu, by służyć. Skontaktuj się z nami

Brak ukrytych dodatków

Nasze stawki zawierają wszystkie podatki, opłaty za usługi i ŻADNE opłaty rezerwacyjne.

Bezpieczna płatność

Płacisz przez PayPal. Nie przetwarzamy informacji o Twojej karcie kredytowej.

Grupy Zniżki

Pozbądź się stresu podczas podróży grupowych dzięki naszym pomocnym opcjom. Oferujemy specjalne zniżki dla rodzin, przyjaciół i grup szkolnych.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Wycieczki w Kairze | Jednodniowe wycieczki do Kairu i piramid

Wycieczki w Kairze

Wycieczki po Luksorze | Wycieczki jednodniowe i wycieczki z Egiptu

Wycieczki po Luksorze

Wycieczki|Wycieczki|Wycieczki i atrakcje w Sharm el Sheikh

Wycieczki do Sharm

Wycieczki po Hurghadzie, wycieczki i jednodniowe wycieczki

Wycieczki po Hurghadzie

Wycieczki morskie | Nurkowanie | Nurkowanie | Sporty wodne i atrakcje w Sharm el Sheikh

Wycieczki po Morzu Czerwonym