Jednodniowa wycieczka do piramid w Gizie i Muzeum Egipskiego

Availability every day
Pickup Time 07:30 AM
Duration 8 hours approximately
Jednodniowa wycieczka do piramid w Gizie i Muzeum Egipskiego

Jednodniowa wycieczka do piramid w Gizie i Muzeum Egipskiego

Jednodniowa wycieczka do piramid i Muzeum Egipskiego w Kairze

Spędź dzień odwiedzając starożytny Egipt. Zapoznaj się z piramidami w Gizie i Sfinksem przed wizytą w Muzeum Egipskim z największą kolekcją egipskich antyków na świecie. Kompetentny przewodnik będzie Ci towarzyszył przez całą drogę.

Odbiór z hotelu?

Zostaniesz odebrany około godziny 08.00 przez A/C VAN przez anglojęzycznego przewodnika Sharm Wonders, który będzie Ci towarzyszył przez cały czas trwania wycieczki.

Odwiedź Muzeum Egipskie

Wycieczkę rozpoczniesz od wizyty w słynnym na całym świecie Muzeum Egipskim. W muzeum, zajmującym dwa piętra, znajduje się aż 120 000 arcydzieł z różnych epok i okresów w historii Egiptu. Najpopularniejsze eksponaty to skarby związane z faraońskimi królami i królowymi, takie jak kolekcja skarbów, złota i biżuterii dziecka króla Tutenchamona, która była zamknięta w jego grobowcu przez ponad 3500 lat, zanim została odkryta w latach dwudziestych XX wieku, kiedy jego grób był odkryty. Pokój mumii również znajduje się w muzeum. W tym ostatnim zwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o sztuce mumifikacji w starożytnym Egipcie.

Odkryj Nil Felucca „Opcjonalny”

Po wizycie w Muzeum Egipskim będziesz miał okazję zrelaksować się i unosić się na Felucca (mała motorówka) na wycieczce wzdłuż najdłuższej rzeki na świecie. Tutaj możesz poświęcić czas na podziwianie panoramy miasta w letnim wietrze.

Zatrzymaj się na lunch

Następnie zrobimy sobie przerwę na pyszny lunch w formie bufetu w restauracji ze wspaniałym widokiem na Nil. Napoje nie są wliczone.

Odwiedź piramidy i sfinks

Po obiedzie przekroczymy Nil i udamy się do Gizy do starożytnych piramid, zbudowanych około 2560 roku p.n.e. Znany jako jeden z 7 cudów starożytnego świata, trudno nie spojrzeć ze zdumieniem na twoje przybycie do piramid i zapytać: „Jak zostały zbudowane? I dlaczego?' Nie martw się – wszyscy nasi przewodnicy są wykwalifikowanymi egiptologami i chętnie poprowadzą Cię i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. W tym momencie wycieczki będzie możliwość wejścia do jednej z trzech starożytnych piramid. Następnie zejdziemy na skraj płaskowyżu do Doliny Króla Kafry, gdzie po raz pierwszy zobaczysz Wielkiego Sfinksa i jego świątynię. Wielki Sfinks z Gizy to mitologiczna istota, składająca się z ludzkiej głowy i ciała lwa, która ma ponad 20 metrów wysokości i 73 metry długości i jest wspaniałym widokiem.

Zakupy

Nasz ostatni przystanek około godziny będzie na zakupy. Tutaj będziesz miał okazję kupić autentyczne i tradycyjne egipskie pamiątki i prezenty produkowane przez lokalnych rzemieślników. Spędzimy czas w Instytucie Papirusu, gdzie zademonstrujesz jak powstaje ten słynny papier i gdzie będziesz miał również okazję kupić sztukę papirusową. Odwiedzimy również perfumerię, w której kupisz arabskie zapachy i pięknie zdobione flakony.

Wróć do swojego hotelu

Na koniec dnia nasz przewodnik przeniesie Cię do hotelu. Dzień został starannie przemyślany, aby zapewnić Ci jak najprzyjemniejszy czas w dostępnym czasie, zobaczysz słynne zabytki Kairu i miejmy nadzieję, że przeżyjesz jeden z najbardziej pamiętnych dni w Twoim życiu!

Oferujemy wiele innych jednodniowych wycieczek i zajęć w okolicach Kairu i Gizy, które pasują do czasu tranzytu na lotnisku w Kairze, aplikacji Call/Whats lub e-maila, aby uzyskać więcej informacji.

Our Service includes

 • Odbiór usług z hotelu i zwrot
 • Wszystkie transfery prywatnym klimatyzowanym pojazdem
 • Anglojęzyczny przewodnik egiptolog podczas wycieczki
 • Opłaty za wstęp do wymienionych miejsc historycznych
 • Woda mineralna na pokładzie podczas wycieczki
 • Lunch w lokalnej restauracji w Kairze
 • Wycieczka zakupowa w Kairze
 • Wszystkie podatki i opłaty za usługi

Usługa nie obejmuje

 • Wydatki osobiste
 • Napoje w restauracji?
 • Wszelkie opcjonalne zajęcia lub dodatki niewymienione w planie podróży
 • Napiwki

Additional Information

 • Walutą ceny wycieczki jest funt brytyjski, ale możesz zapłacić w Euro lub USD.

Do you need more details? call or email us

 • +201025566717
 • Info@sharmwonders.com

Wycieczka do Kairu do piramid i Muzeum Egipskiego Reviews

Write Review
Dorosły
from £ 45.00
Dziecko
from £ 35.00
Choose travel date
Dorosły
Dziecko

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us
why Sharmwonders.com

Całodobowa obsługa klienta

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta i rozwiązać wszelkie potencjalne problemy lub problemy, które mogą mieć nasi klienci. Jesteśmy tu, by służyć. Skontaktuj się z nami

Brak ukrytych dodatków

Nasze stawki zawierają wszystkie podatki, opłaty za usługi i ŻADNE opłaty rezerwacyjne.

Bezpieczna płatność

Płacisz przez PayPal. Nie przetwarzamy informacji o Twojej karcie kredytowej.

Grupy Zniżki

Pozbądź się stresu podczas podróży grupowych dzięki naszym pomocnym opcjom. Oferujemy specjalne zniżki dla rodzin, przyjaciół i grup szkolnych.

paypal

THINGS TO DO IN SHARM EL SHEIKH

Wycieczki w Kairze | Jednodniowe wycieczki do Kairu i piramid

Wycieczki w Kairze

Wycieczki po Luksorze | Wycieczki jednodniowe i wycieczki z Egiptu

Wycieczki po Luksorze

Wycieczki|Wycieczki|Wycieczki i atrakcje w Sharm el Sheikh

Wycieczki do Sharm

Wycieczki po Hurghadzie, wycieczki i jednodniowe wycieczki

Wycieczki po Hurghadzie

Wycieczki morskie | Nurkowanie | Nurkowanie | Sporty wodne i atrakcje w Sharm el Sheikh

Wycieczki po Morzu Czerwonym